В умовах війни. Бюджет Дніпра-2024 сягне 17 млрд грн

У Дніпрі під час 44-ї чергової сесії міськради депутати ухвалили бюджет міста на 2024 рік. Його загальний обсяг становить майже 17 млрд грн, повідомляє Дніпровська панорама, посилаючись на міську раду.

На допомогу ЗСУ та різні оборонні проєкти для міста закладено майже мільярд гривень. Депутати підтримали рішення одноголосно — за винятком лише однієї фракції.

Філатов

Хотів би привітати всю нашу громаду з ухваленням бюджету на наступний рік. Окремо підкреслю: попри те, що у місцевого самоврядування центральна влада вилучила військовий ПДФО, ми в будь-якому разі допомагатимемо Збройним Силам. І це сума не остаточна, адже кожного кварталу — після підрахунку надприбутків — ми додаємо суми. Тож працюємо далі, — наголосив мер Дніпра Борис Філатов.

Водночас левову частку коштів нового бюджету — понад 8,7 млрд, або майже 61 % — передбачено на захищені статті. Йдеться про зарплати медичних працівників та освітян, оплату комунальних послуг та енергоносіїв — насамперед у освітніх і медичних закладах. Сюди ж входить і фінансування соціальних програм для людей. Пріоритетними галузями для бюджету залишаються освіта, медицина, транспорт і ЖКГ.

Нагадаємо, раніше ми писали: У День ЗСУ Дніпро доправив військовим чергову партію дронів і техніки на ще майже 12 млн грн