Допомога від Всесвітньої продовольчої програми ООН для одиноких матерів: як отримати у Дніпрі

У Дніпрі почали оформлювати заявки на отримання грошової допомоги для одиноких матерів від Всесвітньої продовольчої програми ООН, повідомляє Дніпровська Панорама. 

2

Розмір — 2 220 грн на місяць, які виплачуються одразу за 3 місяці (6 660 грн) одним платежем через центри Western Union або відділення банків-партнерів. Для подання заявки на отримання виплат жінкам необхідно звернутися до управління соціального захисту населення — там видають QR-коди. 

Одинокі матері — це жінки, які офіційно не перебувають у шлюбі, і у свідоцтві про народження їхніх дітей не вказаний батько або вказаний зі слів матері. Такі жінки мають відповідний витяг із сімейного кодексу України ст. 135 та отримують допомогу одиноким матерям за місцем мешкання. При поданні заяви на отримання допомоги від ООН жінці необхідно звернутися особисто. При собі слід  мати паспорт, ідентифікаційний номер та свідоцтво про народження дитини. Необхідно, щоб був і телефон, на який надходить смс, — за посиланням перейти на офіційний сайт ООН, через який і подається заявка на отримання відповідної грошової допомоги. Упродовж 14 днів розглядається ця заява і надходить повідомлення про її ухвалення і отримання грошового переказу. Наразі на обліку по місту як одинокі матері 1 758 жінок. Хто підпадає під цю категорію, але не став на облік, теж можуть це зробити і отримати згадану допомогу, — зазначила провідна  спеціалістка відділу реалізації державних програм та надання адресних допомог по Індустріальному району Лівобережного управління соціального захисту населення Катерина Школа. 

3

Дніпрянка Тетяна Павлиш прийшла до управління соцзахисту, щоб подати заявку на отримання коштів:

Зателефонували з управління і повідомили, що можна отримати грошову допомогу від ООН. Маю двох діток, і у нинішні часи будь-яка допомога є потрібною.

 Мешканка міста Інга Безщасних теж звернулася по отримання згаданих виплат. 

Маю доньку, виховую її сама. Ця сума для мого бюджету є суттєвою, — додала жінка.

Нагадаємо, раніше ми писали: 10 тисяч додаткових пайків для ЗСУ зібрали в АТБ