Дрони та сотні шин для автівок. Дніпро доправив на фронт чергову партію устаткування на ще майже 7 млн. грн.

Дніпро продовжує забезпечувати українських оборонців необхідними технікою, автівками та оснащенням. Нині на фронт доправили нове устаткування, придбане за заявками самих бійців. Насамперед - ще десяток комплектів дронів різного типу, зокрема й з тепловізорами, повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на Дніпро ТВ.

допомога фронту Дніпро

Чергова щотижнева партія допомоги нашим оборонцям. Віддаємо знову дрони. Дрони, дрони і ще раз дрони. Хлопці просять. Шукаємо, знаходимо де тільки можемо. І гуму для автівок, бо її завжди не вистачає, — підкреслив мер Дніпра Борис Філатов. 

допомога фронту Дніпро
Так, військові отримали комплекти гуми для вантажівок і пікапів. Це близько 700 шин, якими можна буде «перевзути» понад сотню автівок.

допомога фронту Дніпро

Ми отримуємо дійсно дуже корисну допомогу від громади міста Дніпра. Дуже часто внаслідок впливу ворога колеса стають непридатними. І крім того, зараз приділяється багато уваги «очам» на полі бою — це безпілотні літальні апарати, якими наші військовослужбовці постійно користуються для збереження життя, — сказав начальник логістики однієї з окремих бригад тероборони Дніпра Сергій.

Також раніше ми писали Приєднався до гвардії наступу. На Донецькому напрямку загинув співробітник Служби судової охорони Дніпропетровщини