Філатов під час зустрічі з послом Австрії Бенкьо: «Дніпро готовий сприяти іноземним бізнесам, що хочуть створювати тут робочі місця» 

Міський голова Дніпра Борис Філатов 18 жовтня провів зустріч із Послом Австрійської Республіки в Україні Арадом Бенкьо. Для дипломата це був перший візит до міста з часу вступу на посаду, повідомляє Дніпровська панорама, посилаючись на інформацію міської ради.

зустріч з послом

Сторони обговорили поточні події і безпекову ситуацію в Дніпрі. Утім, основною темою розмови стали довгострокова підтримка, допомога у повоєнному відновленні й розвитку міста та країни загалом.


зустріч з послом

Я хотів би наголосити, що Австрія на боці України і робить багато для надання їй допомоги. Намагаємося направляти її в русло економіки. Бо треба інвестувати в майбутнє — у відбудову та довгострокові проєкти, — сказав посол Арад Бенкьо.

зустріч з послом

Він також додав, що австрійські підприємства, які залишилися працювати в Україні після повномасштабного вторгнення, нині зацікавлені продовжувати тут свою роботу.

зустріч з послом

Зі свого боку, мер Борис Філатов наголосив, що впевнена робота міжнародних бізнесів, а також регулярні візити до Дніпра іноземних дипломатів слугують, зокрема, хорошою моральною підтримкою для людей, які через російську агресію змушені жити посеред великої війни.

Я згоден, що треба думати над довгостроковими перспективами, закладати основи того, як ми працюватимемо далі. Відповідно до можливостей місцевого самоврядування, ми готові надавати допомогу тим, хто хоче прийти до нас (іноземним бізнесам, — ред.) створювати тут робочі місця, — сказав Філатов.

Нагадаємо, раніше ми писали: Їх кількість подвоїли. Філатов розповів про мобільні укриття у Дніпрі (відео)