Філатов привітав працівників соціальної сфери Дніпра з професійним святом та вручив їм відзнаки

Традиційно у першу неділю листопада країна відзначає День працівника соціальної сфери. Нині повномасштабна війна в рази збільшила навантаження на людей цієї професії. Саме у прифронтовому Дніпрі, який залишається ключовим гуманітарним хабом, що прихистив найбільшу кількість переселенців, і місті, де завжди готові надати підтримку всім, хто цього потребує, пише Дніпровська панорама, посилаючись на інформацію міської ради.

соцсфера

У вас зараз дуже важка праця. Вона ніколи не була легкою. Та зараз, в умовах повномасштабної агресії, це відчувається особливо гостро. Я дуже вами пишаюся — тим, що ви ставитеся до своєї роботи, як до поклику душі. Місто завжди з вами поруч, а ми, як міська влада, будемо і далі вам допомагати, — сказав мер Дніпра Борис Філатов.

соцсфера

Працівникам соціальної сфери він вручив більше двох десятків відзнак.

соцсфера
Пані Юлія одна з тих, хто опікується соціальним захистом внутрішньо переміщених осіб. Каже, що попри те, що ця робота фактично не залишає їй вільного часу, змінювати фах вона не збирається:

Мені подобається моя робота. Мотивує бажання допомагати тим, хто цього потребує. Багато людей приходять зі своїми проблемами та емоціями. І їх потрібно підтримувати.

соцсфера

Нагадаємо, раніше ми писали: Відключення світла у Дніпрі: хто буде без електрики у вихідний