Кабінет праці у Дніпрі перетворився на справжню майстерню творчості

Опанувати нову навичку чи навіть обрати професію. У Дніпрі попри війну завершили реконструкцію кабінету праці у школі №147. На уроці шліфує деревʼяну ялинкову прикрасу в оновленому кабінеті 14-річний Андрій Трибула, пише Дніпровська панорама, посилаючись на інформацію міської ради.

клас праці

 Після ремонту тут цікаво та є ще більше бажання ходити на урок праці. Є бажання вчитися: верстати нові, для кожного є простір, світло яскраве, щоб вирізати деталі. До того ж у мене було бажання стати інженером. Уся моя родина повʼязана з цією професією й у цьому кабінеті я зможу навчатися базових речей інженерії, – ділиться Андрій. 

Ремонт у кабінеті особисто контролював учитель праці Станіслав Анатолійович:

клас праці

Зі мною радились, що краще сюди поставити, щоб для кожної дитини був простір. Завдяки новому обладнанню я зможу пропонувати учням нові цікаві уроки. Зараз учні самі обрали, що хочуть на першому уроці опанувати. Тож робимо ялинкові прикраси, задіяли всі верстати.

клас праці

Реконструкція кабінету це: капітальний ремонт підлоги, стін, стелі, оновлення електричної проводки та вікон. Також кабінет укомплектували сучасними фрезерувальними, точильними та заточувальними верстатами. Закупили багато дрібного інструменту та витратних матеріалів.

клас праці

Проєкт створення сучасних кабінетів праці ініціював декілька років тому народний депутат Дмитро Кисилевський, реалізувала компанія «Інтерпайп» за підтримки Дніпровської міської ради.

клас праці

Школа № 147 стала третім навчальним закладом, який отримав сучасний кабінет праці. Проєкт реконструкції було розпочато ще у жовтні 2021 року. Майже всі роботи були завершені до вторгнення. Але потім школи були зачинені і роботи призупинені, – уточнює заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР Світлана Клявченко. 

 клас праці

Ми віримо в інженерію, ми віримо, що інженери – майбутнє нашої країни. Їх роль буде визначною у майбутньому, адже Україну треба буде відбудовувати. За цим проєктом відкривали у школах кабінети мехатроніки й саме кабінети праці є у трьох школах лівобережжя. У планах завершити початі до вторгнення роботи ще у двох навчальних закладах, – підсумувала директорка з комунікацій компанії «Інтерпайп» Людмила Новак.

клас праці

Нагадаємо, раніше ми писали: Скандал у Дніпрі. У маршрутці пасажирка посварила водіїв з військовими (Ексклюзив)