Комунальники працюють 24/7: яка ситуація з теплопостачанням у Дніпрі станом на зараз

Ситуація з енергопостачанням у Дніпрі досі залишається вкрай важкою. За завданням мера Бориса Філатова комунальники працюють 24/7 і стають до роботи на об'єктах одразу після відновлення ДТЕКом електроенергії. Про це повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпра.

Станом на 10:00 запущено будинкові котельні по вул. Воскресенській, Пожежній, Будівельників, Береговій, Аграрній та Івана Мазепи. Районні котельні досі зупинено через відсутність електроенергії від ДТЕК чи ЦЕК.

На Лівобережній частині міста працює 1 районна котельня, але тиск води знижується. У КП "Теплоенерго" зазначають, що роботу котелень та тепло-розподільчих пунктів відновлюють одразу як на них прдають електроенергію. Проте через часті перепади напруги - ситуація у Дніпрі щодо роботи об'єктів теплопостачання постійно змінюється.

Станом на 10:00 через відсутність водопостачання (немає електроенергії на підвищувальній насосній станції) досі не запущена робота 4 котелень Центрального району. Без опалення зараз знаходяться 169 будинків по пр. Поля, вул. Полєтаєва та вул. Новосільна.

Працівники КП «Коменергосервіс» з 5 години ранку заповнювали систему теплопостачання на ж/м Придніпровськ та ж/м Сонячний від ТЕС. Проте через несправності на станції з 9:00 роботу тимчасово призупинено. Орієнтовно роботи продовжаться о 13:00. Через відсутність тиску холодного водопостачання поки не запущена робота котелень на ж/м Північній.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

  • (056) 732-12-12
  • (095) 732-12-12
  • (096) 732-12-12
  • (073) 732-12-12

Читайте також: У Дніпрі працюють Пункти незламності у закладах позашкілля