Мер Дніпра Борис Філатов обговорив з послом Італії посилення співпраці з італійськими містами

26 жовтня мер Дніпра Борис Філатов провів зустріч із послом Італії П’єром Франческо Дзадзо та іншими представниками дипломатичної місії і бізнесовими асоціаціями. Для них це перший візит до міста, повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на міську раду.

співпраця з Італією Дніпро

Ми дуже раді бути тут. Між Україною та Італією чудові стосунки. Дніпро для нас дуже важливий. Бо це ще й індустріальний хаб, — сказав пан посол. 

Також сторони обговорили необхідність посилювати зв’язки для відновлення України. Важливу роль в цьому відіграватимуть почесні консульства Італії, і одним з перших воно нині відкрилося у Дніпрі. Ще однією темою зустрічі стало зміцнення співпраці Дніпра з італійськими містами. 

співпраця з Італією Дніпро

Вдячний народу та уряду Італії за підтримку. Я розумію пріоритети італійської сторони. Всі питання, що належать до нашої компетенції — з ними ми завжди готові допомогти, — наголосив мер Дніпра Борис Філатов.

співпраця з Італією Дніпро

Також раніше ми писали Треба вигнати ворога та зберегти життя. Як 19-річний мешканець Дніпра мріяв бути ресторатором, а пішов у тероборону (відео)