У Дніпрі відкрили Почесне консульство Італії

У Дніпрі розпочинає роботу Почесне консульство Республіки Італія. 26 жовтня на його відкриття приїхав посол цієї держави, пан П’єр Франческо Дзадзо. Серед присутніх також були мер Дніпра Борис Філатов, представники обласної влади, новопризначений почесний консул Республіки Італія у місті Андрій Здесенко, а також консули ще низки країн, повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на міську раду.

Це представництво Італії у Дніпрі стало другим в країні та фактично розпочало створення подальшої мережі.

у Дніпрі відкрили почесне Консульство Італії


Для мене велика честь та радість бути присутнім на відкритті Почесного консульства Італії у Дніпрі. Впевнений, що це сприятиме розвитку та посиленню присутності італійського бізнесу, торгівлі, культури і не лише, — сказав пан Дзадзо.

у Дніпрі відкрили почесне Консульство Італії

Консульський округ поширюється на всю територію Дніпропетровської області. Серед ключових завдань роботи установи також сприяння з консульськими питаннями для італійських громадян в регіоні.

Це дійсно важливо, що за понад шістсот днів повномасштабної агресії російської федерації проти України у нас в Дніпрі відкривається консульство наших друзів — Італійської Республіки. Для міста, всіх мешканців це дуже важливо. Не лише для підтримки бізнесу, міжнародних відносин. Це ще й потужна моральна підтримка, — наголосив мер Філатов.

 у Дніпрі відкрили почесне Консульство Італії
Зі свого боку, новопризначений почесний консул Республіки Італія у Дніпрі Андрій Здесенко підкреслив, що докладатиме всіх зусиль, аби робота установи була результативною:

У Дніпрі відкрили Почесне консульство Італії

Сьогодні фантастичний день. Я дуже пишаюся бути тут, у своєму місті — Дніпрі, де залишався також і після повномасштабного вторгнення. Ми боремся за свободу і будемо вільними. Україна переможе.

Також раніше ми писали У Дніпрі комунальна техніка на 90% готова до зими