Мер Дніпра Філатов відреагував на вилучення військового ПДФО у громад

8 листопада Верховна Рада України у другому читанні ухвалила законопроєкт № 10037, що переспрямовує військовий ПДФО з місцевих бюджетів до державного. При цьому це відбувається заднім числом — 1-го жовтня, повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на Дніпро ТВ.

Коментуючи результати голосування, мер Борис Філатов зазначив, що для Дніпра це означає втрату близько 4 млрд грн. Водночас він нагадав, що від початку повномасштабного вторгнення Дніпро залишається лідером у допомозі Силам оборони.

вилучення війскьового ПДФО у Дніпра


Місто надало військовим 80 карет швидкої допомоги, понад 700 вантажівок і пікапів, майже 1,7 тис. дронів різного типу, а також партії іншого устаткування, що замовляли армійці. Філатов додав, що навіть попри вилучення у Дніпра чималих коштів, місто і далі купуватиме необхідне для ЗСУ.

вилучення війскьового ПДФО у Дніпра

Знімаю шапку перед нашими парламентарями та урядовцями, які так технічно розіграли місцеве самоврядування. Тож, шановні колеги, зараз ви отримали шалено великі кошти. Сподіваюся, вам вдасться не лише раціонально витратити їх на потреби Сил оборони. А й прозвітувати суспільству щодо ефективності цих витрат. Що ж стосується Дніпра, то ми попри все це і далі допомагатимемо ЗСУ. Стежте за новинами, — зазначив мер Дніпра.

Також раніше ми писали У Дніпрі містяни знову провели акцію, вимагаючи залишить військовий ПДФО громадам