«Місяць серця»: у Дніпрі та Кривому Розі можна безкоштовно зробити ЕКГ

Медична лабораторія “Нова Діагностика” оголосила про «Місяць серця». В рамках цієї акції проводиться абсолютно безкоштовне ЕКГ дослідження (Електрокардіограма) для всіх мешканців м. Дніпро та м. Кривий Ріг.

З 1 по 31 грудня всім мешканцям Дніпра та Кривого Рогу лабораторія “Нова Діагностика” пропонує безкоштовну Електрокардіограму. Пропозиція діє в рамках акції «Місяць здоров’я» та доступна для всіх клієнтів лабораторії Нова Діагностика.

Для безкоштовного дослідження необхідно:

1. Обрати відділення, що має апарат ЕКГ:
Місто Дніпро – проспект Слобожанський, 1
Місто Кривий Ріг – Вул. Володимира Великого, 15
2. Записатись на зручний час, зателефонувавши на гарячу лінію 0-800-312-112 (цілодобово, дзвінки в межах України безкоштовні) 
3. Перед дослідженням не вживати каву, алкоголь; уникати підвищеного фізичного навантаження та стресу перед ЕКГ.
4. Завітати до обраного відділення Нової Діагностики для безкоштовного ЕКГ дослідження.

Попри високу вартість ЕКГ досліджень в Україні, медична лабораторія Нова Діагностика, пропонує послугу повністю безкоштовно. Жодні додаткові оплати відсутні.

Без названия

Важливо! Для уникнення черг приймання проводиться винятково за попереднім записом. Для запису необхідно зателефонувати на гарячу лінію 0-800-312-112 (цілодобово, дзвінки в межах України безкоштовні).

Безкоштовне ЕКГ дослідження в лабораторії "Нова Діагностика" доступне у наступних населених пунктах:

Місто Дніпро – проспект Слобожанський, 1  (Телефон відділення: 0664479541)

Місто Кривий Ріг – Вул. Володимира Великого, 15 (Телефон відділення: 0977291332)

Ознайомитись з повним переліком відділень лабораторії Нова Діагностика та уточнити графік їх роботи можна на сайті або за телефоном 0-800-312-112 (цілодобово, дзвінки в межах України безкоштовні). Ліцензія МОЗ України №АЕ-638144.