На скільки дронів вистачило б: Підлеглі мера Кам'янського купили собі айфон за 47 тисяч бюджетних грошей

У той час, коли вся країна за копійкою збирає гроші на дрони для наших захисників, у Кам'янському пропагандисти мера купують собі айфони за 47 500 гривень за рахунок міського бюджету, повідомляє Дніпровська панорама, посилаючись на 49 000.

айфон прозоро

Окрім факту самої купівлі елітного гаджета, у працівників міського телеканалу з аудиторією 20 осіб на ютубі вистачило зухвалості заявити, що таким чином вони заощадили гроші городян!

За словами директора комунального підприємства "МІС" Катерини Узунової, в користування якої і потрапить новенький iPhone 14 pro, телефон було придбано з метою економії бюджетних коштів на обладнанні. У телеканалу стояв вибір між відеокамерою за 175 000 грн та айфоном за 47 500 грн. Тож посіпаки мера Білоусова зробили величезну ласку всім мешканцям міста, купивши собі менш дорогу іграшку. З її допомогою вони планують транслювати засідання комісій та сесій міської ради, куди вже понад 3 роки не пускають мешканців міста, які можуть почати ставити Білоусову та його свиті незручні питання.

Крім айфону, комунальне підприємство за рахунок мешканців міста прикупило чохол, захисне скло та фірмову зарядку на суму ще 2100 гривень.

чохол

У підсумку, сумнівне задоволення бачити, як депутати та мер Кам'янського дерибанять бюджет міста у прямому ефірі, обійшовся кам'янчанам у майже 50 000 гривень.

Жителі міста масово обурилися подібними покупками, вважаючи, що під час війни витрачати гроші не на армію, а на айфони — мародерство.

айфон

коментар

Деякі небайдужі громадяни навіть вийшли на невеликий пікет біля міськради з плакатами, де пояснили мерові своє ставлення до цієї ситуації.

дрони для зсу

На самій же сторінці тендеру городяни залишили свої звернення до Держаудитслужби з вимогою перевірити доцільність закупівлі та скасувати її. Каменці вважають, що для роботи так званого телеканалу МІС цілком достатньо дешевого смартфона за 5-7 тисяч гривень.

a-k5

a-k6

a-k7

Нагадаємо, раніше ми писали: Як пережити місячне затемнення без шкоди для здоров'я. Поради астропсихолога (відео)