На відкриття новорічного містечка та центральної ялинки у Дніпрі зібралися близько 5 тисяч містян
22 грудня у Дніпрі відкрили новорічне містечко. На площі Героїв Майдану засяяла й головна ялинка. Для дніпрян і гостей міста влаштували також великий концерт, хедлайнером якого став гурт «Скрябін».
Від імені міського голови Дніпра Бориса Філатова гостей свята привітав його заступник.
![ми](https://dnpr.com.ua/storage/media/publishing-media/2018/12/22/1601216626-a2fww/conversions/mi-6-optimized.jpg)
«Ми відкрили головну ялинку нашого міста. Для святкового настрою містян є гірлянди, що освітлюють середмістя. Новорічна атмосфера – вона не лише в серцях, у душі, а й справді на вулицях», – сказав Михайло Лисенко.
Головна новорічна красуня Дніпра сягає 26 метрів заввишки. Щоб встановити її на центральній площі Дніпра, знадобилося близько двох тижнів.
Протягом вихідних 23 та 24 грудня у містечку працюватимуть аніматори та виступатимуть творчі колективи. 25 грудня тут святкуватимуть католицьке Різдво.
Цього дня всі охочі зможуть побачити мюзикл «Симфонія Різдва».
![люд](https://dnpr.com.ua/storage/media/publishing-media/2018/12/22/1601216634-gtx7u/conversions/ljud-6-optimized.jpg)
На площі працюватимуть також різдвяні фотозони та польова кухня. Рекорд прийдешнього свята – різдвяний пряник розміром 10 метрів на 0,5 метра, яким частуватимуть гостей. А ще на площі влаштують благодійну акцію «Подарунок захиснику».
![люд1](https://dnpr.com.ua/storage/media/publishing-media/2018/12/22/1601216643-gv2rk/conversions/ljud1-2-optimized.jpg)
В наметі збиратимуть листи-малюнки, чай, засоби гігієни, теплий одяг для воїнів. Увечері 25 грудня з Різдвом містян привітають представники восьми християнських конфесій, а також діаспор різних країн світу.
Новорічної ночі в містечку на площі Героїв Майдану буде розважальна програма. Тут працюватимуть діджеї, аніматори, фуд-зона, проводитимуться вікторини та конкурси.
![ск](https://dnpr.com.ua/storage/media/publishing-media/2018/12/22/1601216652-k00sf/conversions/sk-6-optimized.jpg)
Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook. Подписывайтесь на наш канал в Telegram.