На відкриття новорічного містечка та центральної ялинки у Дніпрі зібралися близько 5 тисяч містян

22 грудня у Дніпрі відкрили новорічне містечко. На площі Героїв Майдану засяяла й головна ялинка. Для дніпрян і гостей міста влаштували також великий концерт, хедлайнером якого став гурт «Скрябін». 
Від імені міського голови Дніпра Бориса Філатова гостей свята привітав його заступник.
ми
«Ми відкрили головну ялинку нашого міста. Для святкового настрою містян є гірлянди, що освітлюють середмістя. Новорічна атмосфера – вона не лише в серцях, у душі, а й справді на вулицях», – сказав Михайло Лисенко.
Головна новорічна красуня Дніпра сягає 26 метрів заввишки. Щоб встановити її на центральній площі Дніпра, знадобилося близько двох тижнів.
Протягом вихідних 23 та 24 грудня у містечку працюватимуть аніматори та виступатимуть творчі колективи. 25 грудня тут святкуватимуть католицьке Різдво.
Цього дня всі охочі зможуть побачити мюзикл «Симфонія Різдва».
люд
На площі працюватимуть також різдвяні фотозони та польова кухня. Рекорд прийдешнього свята – різдвяний пряник розміром 10 метрів на 0,5 метра, яким частуватимуть гостей. А ще на площі влаштують благодійну акцію «Подарунок захиснику».
люд1
В наметі збиратимуть листи-малюнки, чай, засоби гігієни, теплий одяг для воїнів. Увечері 25 грудня з Різдвом містян привітають представники восьми християнських конфесій, а також діаспор різних країн світу.
Новорічної ночі в містечку на площі Героїв Майдану буде розважальна програма. Тут працюватимуть діджеї, аніматори, фуд-зона, проводитимуться вікторини та конкурси.
ск
Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook. Подписывайтесь на наш канал в Telegram.