Ракетний удар по Дніпру 3 липня: завтра у місті оголошено траур

Через ракетний удар по Дніпру цього ранку є загиблі та постраждалі. Завтра у місті оголошено траур, повідомляє Дніпровська порадниця з посиланням на міського голову Бориса Філатова.

Ракетний удар по Дніпру 3 липня: завтра у місті оголошено траур

Відомо, що через атак ворога загинуло 4 людини. 

27 людей постраждали. З них 11 госпіталізовані. Двоє – «важкі».

Також є руйнування у закладах освіти. На території школи 84 і садочку 235 уламки. Діти і працівники садка були в укритті.

Дитячі садки 105 і 197:
105 - пошкоджено фурнітуру вікон;
197 - тріснуло декілька вікон.

Ліцей 120 - вибито вікна їдальні і коридору. Гімназія 89 - пошкоджено вікна. Співробітники департаменту виїхали на місця пошкодження, для зʼясування наслідків та пошкоджень.

Нагадаємо, мер Дніпра Борис Філатов розповідав, як отримати компенсацію. 

Перше. Необхідно написати заяву до поліції – аби вас офіційно було визнано постраждалими. Друге. Потрібно подати заявку на участь у державній програмі «єВідновлення», - наголосив мер. 

Із оформленням всіх необхідних для цього актів і документів вам допоможуть у пунктах районних адміністрацій, які завжди розгортають біля місць обстрілів. 

Разом з обласною військовою адміністрацією ми працюємо, щоб кожен постраждалий в будь-якому випадку отримав необхідні кошти. Тож, якщо не вийде з «єВідновленням», матеріальну допомогу виплатить місто, - додав він.

Якщо котресь із вашого незареєстрованого майна (гаражі, прибудови, сараї, літні курні тощо) зазнало уражень від обстрілів, місто звʼяже вас із благодійними фондами, що можуть надати на це компенсацію. Або ж забезпечить вас плівкою, шифером та іншими будматеріалами. 

Також раніше ми писали “Не залишимо вас сам на сам з цією бідою”: Борис Філатов розповів, як отримати допомогу постраждалим