Телевізор для інтерактивних занять і тепла підлога. У Дніпрі облаштовують укриття у дитячих садочках 

Для безпеки малечі у Дніпрі продовжують облаштовувати укриття у садочках. Наприклад, у КЗДО № 84 ДМР воно вже готове. Раніше укриття було аварійним. Про це повідомляє Дніпровська панорама.

Робили все для комфорту малечі. Улаштували вентиляцію, вичистили та пофарбували стіни, а для гарного настрою наших вихованців – намалювали на стінах малюночки. Є зона для чергового, медсестри. Окрема кімната з дошками та телевізором для інтерактивних занять. В іншому приміщенні – поставили столи, щоб дітки малювали. Зроблено вбиральні спеціально з умивальниками для малечі й для дорослих. Є ногомийня, вона має функцію «тепла підлога», щоб не було холодно. Зможемо вмістити пів сотні людей, – показала директорка КЗДО № 84 ДМР Тетяна Коліпаєва. 

На придатність укриття у цьому садочку вже є підписаний акт від ДСНС. 

У 82 закладах дошкільної освіти робимо найпростіші укриття. Улаштування їх здійснюється відповідно до вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту, - підсумовує спеціалістка відділу технагляду департаменту гуманітарної політики ДМР Валерія Никифорова.

Наприкінці жовтня у Дніпрі планують організувати освітній процес в очному режимі в 20 дитсадочках.  Далі поступово щотижня відкриватимуть ще 5. До кінця листопада працюватимуть уже 47 закладів дошкільної освіти.

укриття у садочку6укриття у садочку5укриття у садочку3укриття у садочку2укриття у садочку1укриття у садочку

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі укоплектована одна з основних станцій водовідведення на Лівобережжі