Тільки досвічені господині знають про це: чому не варто викидати вишневі кісточки

Дбайливі господині не лише підживлюють черешню та вишню під час цвітіння, щоб отримати рясний урожай ягід, а й, зібравши його, не викидають кісточки, які можна використовувати для виготовлення подушки. Таку річ можна використовувати як грілку або ж як масажну та ортопедичну, якщо людина відчуває біль у спині, шиї та попереку, повідомляє Дніпровська порадниця.

Спосіб виготовлення

Влітку назбирати кісточки від вишень або черешень неважко. Їх потрібно замочити на годину у воді.
Кісточки потрібно ретельно вимити, аби позбутися налиплих залишків м’якоті. Для цього варто набирати жменю, перетираючи разом з сіллю або содою. Очищені кісточки виполоскати та висушити на сонці протягом двох-трьох днів.

Як наволочку краще використовувати лляну тканину. Льон має суттєві переваги, він швидко висихає, дуже міцний, добре пропускає тепло і холод та не викликає алергію. Подушку треба зшити з трьох боків, проклавши подвійну строчку. Кісточки насипте нещільно, щоб вони легко пересипалися в подушці. Незшитий бік двічі підверніть та прошийте подвійною строчкою.

Як користуватися подушкою

  • Розігріти подушку в духовці, температура не повинна перевищувати 150 градусів, а час - не довше 15 хв. Її потрібно загорнути у фольгу, аби захистити тканину. А для холодних компресів подушку кладуть в пакет, потім в морозилку на 30–60 хв.
  • Подушка з кісточками може допомогти для покращення самопочуття.
  • Холодна подушка тонізує та знеболює.
  • Допомагає зняти сонливість.
  • Зменшить головний або гострий біль при ударах, зніме набряки.
  • Тепла подушка розслабляє м’язи та допомагає від безсоння, масажує та розслаблює.
  • Її часто використовують при болях у животі.
  • Можна просто зігрівати ноги, якщо мерзнуть.

Кісточки, що вільно пересипаються, адаптуються під будь-яку форму та об’єм тіла. Якщо ви переживаєте стрес та відчуваєте нехороші думки, шурхіт кісточок заспокоїть та розслабить вас.

Також раніше ми писали Маски для волосся на основі сметани: чудовий спосіб відновити пошкоджене волосся