Тренд на зиму 2023-2024: Пухнастий теплий манікюр (фото)

Неіл-майстри представили новий тренд манікюру на зиму 2023-2024. Звичайно, такий дизайн спочатку може шокувати, але ймовірність того, що багато модниць на нього зважаться дуже велика, пише Дніпровська панорама, посилаючись на Уніан.

Отже, зараз в тренді манікюр з пушком. Ну а що, попереду зима, як не крути. Такий "теплий" манікюр насправді має дуже естетичний вигляд, особливо якщо правильно підібрати колірну гамму.

пухнастий манікюр

По-перше, варто відмовитися від яскравих гель-лаків. В даному випадку краще віддати перевагу білому кольору, пастельним відтінкам або нюду. Пушок краще вибирати білого кольору, а ось його розмір може бути абсолютно різним - як великим у вигляді сніжної грудки, так і маленьким, як помпончик.

пухнастий манікюр

Головна умова: нігті повинні бути довгими. Тоді прикраса у вигляді пушка буде мати гармонійний вигляд. В ідеалі, якщо ви виберете мигдалеподібну форму або форму балерини. 

Квадрат в даному випадку також підійде, проте він повинен бути гострим. Пушок на м'якому квадраті може "загубитися", оскільки буде повторювати форму нігтя.

Нагадаємо, раніше ми писали: Убережи себе та близьких: як захиститься від пристріту та псування