У Дніпрі відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед дівчат «Українка»

Дніпро прийняв у себе Всеукраїнський турнір з дзюдо серед дівчат «Українка». Він зібрав майже 200 юних дзюдоїсток від 10 до 15 років з різних міст України, повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на міську раду.

У Дніпрі відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед дівчат

Це перший турнір такого рівня для дівчат дзюдоїсток, який проходить після початку повномасштабного вторгнення. До того ж це – унікальні для українського дзюдо змагання. В його рамках організатори збирають відразу кілька вікових груп учасниць, і, таким чином, дають можливість позмагатися максимальній кількості молодих спортсменок з усієї країни, – розповів заступник директора департаменту – начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов.


У Дніпрі відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед дівчат

Також підтримати юних спортсменок приїхала дзюдоїстка зі світовим імʼям - бронзова призерка чемпіонату світу, чемпіонка Європи серед кадетів та юніорів Єлизавета Литвиненко:

У Дніпрі відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед дівчат

Я хочу показати дівчатам, що, якщо боротися, активно тренуватися, можна досягти жінкам у дзюдо великих висот. Зараз у нас повномасштабне вторгнення й такі змагання дають можливість спілкуватися й знаходити друзів. Як дозволяє час, у перервах я спілкуюсь з учасницями й головне – підтримую. 

Приїхала на змагання 12-річна дзюдоїстка Вікторія Бужко. Дівчина декілька років наполегливо тренується й бажає повʼязати своє життя саме з дзюдо.

У Дніпрі відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед дівчат


Я живу цим видом спорту. Біжу на тренування, у мене там багато друзів, неймовірний тренер. Чекала дуже, щоб вийти й показати себе на цьому турнірі. Хочу поспілкуватися із Єлизаветою Литвиненко, бо для мене вона дуже важлива фігура у дзюдо, – наголосила Вікторія Бужко. 

Дзюдо – олімпійський вид спорту, один з найпопулярніших видів східних єдиноборств, який надає розвиток сили, гнучкості та витривалості під час тренувань, розвиває інші корисні навички, у тому числі швидкість реакції, розважливість своїх дій.

У Дніпрі відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед дівчат

Довідка

У Дніпрі дзюдо навчають у Комунальному позашкільному навчальному закладі «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 6» Дніпровської міської ради. Детальніше: https://www.facebook.com/profile.php?id=100089787127439

Також раніше ми писали Новий мікрорайон у Дніпрі з пляжами та зоною відпочинку: де планують побудувати