У Дніпрі вимушені переселенці отримують продуктові набори. Хто і як може отримати

Міська влада Дніпра продовжує допомагати вимушеним переселенцям. Щомісяця, у рамках комплексної програми захисту ВПО, ухваленої міською владою Дніпра, вимушені переселенці отримують набори продуктів харчування. Ця ініціатива покликана допомогти людям, які змушені були залишити свої домівки через війну. Про це повідомляє Дніпровська порадниця з посиланням на міську раду.

Що входить до складу продуктових наборів

Набори містять чай, каву, цукор, макарони швидкого приготування, галети, а також готові перші та другі страви.

ее

Щомісяця у рамах комплексної програми захисту ВПО, ухваленої міською владою Дніпра, вимушені переселенці отримують набори продуктів харчування.

сву

До складу набору входить: чай, кава, цукор, макарони швидкого приготування, галети. Крім того, сюди також входять перші та другі страви. Про це розповіла Юлія Крохмаль, завідувачка сектору соціального захисту ВПО управління у справах ветеранів та внутрішньо переміщених осіб департаменту соціальної політики Дніпровської міськради.

Жінка приємно здивувалась такому продуктовому набору

Один з таких наборів продуктів харчування отримала і пані Зінаїда — переселенка з міста Лимана Донецької області. 

Жінка розповіла, що приємно здивувалась такому набору. Особливо суп і м'ясу, бо не треба готувати — розігрів і, будь ласка, їж. Пані Зінаїда Кочемасова вдячна всім, хто допомагає. 

свуе

Хто може отримати щомісячний набір продуктів 

Фахівчиня Юлія Крохмаль роз’яснює хто і як може отримати щомісячний набір продуктів харчування:

«Внутрішньо переміщенні особи, які проживають у місцях тимчасового компактного проживання та зареєстровані там. Для цього необхідно звернутись до управління соціального захисту населення з оригіналами документів: паспорт або свідоцтво про народження дитини та довідка ВПО. Набори видаються наступним категоріям осіб: люди похилого віку, особи з інвалідністю, діти від 3 до 18 років, матері з дітьми та законні представники недієздатної особи».

Крім того, у профільному департаменті зазначають: одноразово таку підтримку можуть отримати особи, які перемістилися до м. Дніпра, уперше звернулися для отримання довідки ВПО та проживають у місцях тимчасового компактного проживання.

ее1

На сьогодні близько 1785 ВПО звернулися із заявами на отримання наборів продуктів харчування, 770 наборів видали у березні, у квітні планують роздати більше ніж 1000.

Нагадаємо, раніше ми писали

Без пенсії з квітня. Хто з пенсіонерів не отримує виплат