Укрзалізниця планує змінити правила перевезення тварин: що пропонують

Укрзалізниця ініціювала оновлення правил з перевезення тварин. Про це передає Дніпровська порадниця з посиланням на повідомлення перевізника.

Оновлені правила містять такі зміни:

  • тварин можна буде перевозити не у «жорсткії конструкції», а у сучасному рюкзаку для тварин, аби лиш із водонепроникним абсорбуючим дном;
  • для тварин до 45 см у холці дозволять тимчасове перебування без переноски — для здорової активності та сну на полиці купе;
  • для собак від 45 см дозволять проїзд у вагонах СВ та РІЦ (RIC) за повного викупу купе;
  • для великих собак в Інтерсіті+ проїзд теж стане можливим — за умови викупу всіх місць, що розміщені єдиним блоком у ряду;
  • будь-які службові собаки представників Сил оборони зможуть безоплатно їхати в усіх типах вагонів — з намордником і повідком.

Якщо ж людина відчуватимете дискомфорт або алергічну реакцію від сусідства з твариною, то її забезпечать альтернативним місцем.

Також Укрзалізниця розпочала роботу над соціальною кампанією, аби закликати пасажирів без тварин людяніше ставитися до пасажирів із тваринами.

Перед затвердженням проєкт наказу з усіма змінами буде винесено на суспільне обговорення, щоб врахувати інтереси всіх пасажирів і забезпечити комфорт кожного.

Також раніше ми писали Укрпошта підняла тарифи. Скільки доведеться платити в Дніпрі