Вимагав 10 тис грн. На Дніпропетровщині затримали керівника відділу Держпродспоживслужби

Слідчі Дніпропетровської області затримали керівника відділу Держпродспоживслужби, котрий вимагав та отримав 10 тис. гривень за видачу санітарного паспорта для приміщення, повідомляє Дніпровська панорама, посилаючись на поліції Дніпропетровської області.

В ході досудового розслідування поліцейські встановили, що 53-річний посадовець вимагав від громадянина хабар за безперешкодну видачу санітарного паспорта на приміщення для зберігання агрохімікатів. Влітку, в рамках своїх повноважень, він перевірив склад, вказав на його недоліки та відмовив у видачі санпаспорта. А у жовтні чиновник повідомив заявнику, що видача документа можлива лише через хабар та призначив дату зустрічі.

18 жовтня зловмисника затримали на місці злочину й вилучили отримані як хабар гроші. Його затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

хабар

Наразі триває досудове розслідування за супроводом УСБУ в Дніпропетровській області. Процесуальне керівництво здійснює Дніпропетровська обласна прокуратура.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Нагадаємо, раніше ми писали: Захисник з Дніпропетровщини зізнався, хто псує амуніцію та відбирає у бійців їжу прямо в окопах