Вперше в Україні. У Дніпрі видали військово-обліковий документ через ЦНАП (фото)

Сьогодні, 25 червня, у Дніпрі вперше в Україні через ЦНАП сформовано та видано військово-обліковий документ в рамах актуалізації даних в ЄДР призовників, військовозобов'язаних та резервістів. Про це повідомляє Дніпровська порадниця з посиланням на міську раду.

сид2

«Термін дії військово-облікового документу становить один рік з моменту актуалізації даних. На сьогодні до ЦНАПів Дніпра за таким оновленням звернулось більше ніж 4 500 людей. Заявнику необхідно надати паспорт, податковий номер та назвати фактичне місце проживання», — прокоментувала Ліна Цумер, начальниця відділу ЦНАП «Правобережний».

Процес відбувається в рамах закону про мобілізацію, який набув чинності 18 травня. Відповідно до нього всі чоловіки віком 18-60 років зобов'язані протягом 60 днів оновити свої дані для військового обліку. Насамперед йдеться про актуальну адресу проживання, номери засобів зв'язку, адреси електронної пошти. Зробити це можна особисто через ТЦК, через офіційний мобільний застосунок Міноборони України «Резерв+» та через ЦНАПи.

сид1

Нагадаємо, раніше ми писали

Оплата житлово-комунальних послуг. У яких випадках борг за несплату комунальних послуг не нараховується