Як у Дніпрі автотранспортні підприємства готуються до роботи взимку (Фото)

Ця зима очікувано буде найскладнішою для автопарків за весь період незалежності України. Окрім несприятливої економічної ситуації, складнощами із закупівлею автозапчастин для автобусів, є і дефіцит водіїв. Попри все, АТП Дніпра готуються якісно перевозити пасажирів узимку: закуповують зимову гуму, проводять заміну мастил та всіх технічних рідин, проводять огляди опалювальних систем та елементів ущільнювачів салону. Цей процес триває з вересня. Про це повідомляє "Дніпровська панорама" з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради.

0x0 (2)0x0 (3)

«До кінця жовтня 95 % автопарку буде повністю готові до зими. Це близько 100 автобусів. Але, мушу сказати, ситуація непроста. З економічних міркувань на маршруті № 101-А та № 107 великі автобуси частково замінені на автобуси середньої місткості. Також підприємство відчуває дефіцит кадрів та коштів. Усі матеріали значно подорожчали в порівнянні з минулою зимою. Тому підготовка до зими частково здійснюється за кредитні кошти, які, зрозуміло, потрібно буде повертати», – розповів  Михайло Клокун, директор автотранспортного підприємства.

0x0 (6)0x0 (4)

Пан Андрій працює на цьому автотранспортному підприємстві понад 20 років, 8 з них – механіком. Каже, перед початком холодів роботи завжди більшає.

«Готуємо салони та пічки, аби людям під час поїздки було тепло. Замінюємо гуму, антифриз. Складнощі є завжди, роботи нам вистачає. Але нічого, все буде зроблено», – зазначив Андрій, механік автотранспортного підприємства.

0x00x0 (1)

У Дніпрі працюють 92 міські автобусні маршрути. З них 87 обслуговують приватні перевізники (11 автотранспортних підприємств). Ще 5 маршрутів є комунальними. Щодня у рейси виходить близько 700 автобусів, які перевозять у середньому близько 300 тис. пасажирів, з них приблизно 60 тис. пільговиків.