Дніпро доправив військовим перші 30 FPV-дронів вітчизняного виробництва, здатних нищити ворожу техніку на мільйони доларів, — Філатов (відео)

Дніпро залишається лідером з підтримки Сил оборони. Щотижня місто доправляє на фронт великі партії техніки та автомобілів на десятки мільйонів гривень. Також після того, як мерія Дніпра чи не першою в країні ухвалила міську програму підтримки виробників затребуваних у війні з росією FPV-дронів, військові отримали перші 30 таких безпілотників. Їх створив виробник з Дніпра, повідомляє Дніпровська панорама, посилаючись на міську раду.

дрони

Одна така річ коштує десь 500 доларів, а може знищувати техніку, вартість якої набагато більша. Наприклад, минулого тижня наш батальйон знищив три БМП вартістю від 1 до 2 мільйонів доларів за штуку. Ми маємо війну математики. За менші кошти треба знищувати більше. Ось тому є перевага саме цієї технології», — зауважує український захисник Микита.

Військові також показали відео з роботою FPV-дронів, особливістю яких є так званий вид від першої особи. Зі свого боку мер Дніпра Борис Філатов наголосив, що місто і далі продовжить забезпечувати фронт необхідним — спираючись на заявки та побажання самих оборонців.

дрони

Бажаємо, щоб кожен дрон влучав у ціль. Ми і далі цю програму розвиватимемо. Допомагатимемо різним виробникам, адже є різні модифікації (FPV-дронів, — ред.). Плідно працюватимемо з військовими, дивитимемося, які дрони їм більше подобаються. І далі працюватимемо з єдиним виробником, який дасть максимально якісний результат, — сказав Філатов.

У Телеграм мер Дніпра зазначив, що перші FPV-дрони від Дніпра вже на фронті.

Допомагають нашим хлопцям і дівчатам нищити ворожу техніку на мільйони доларів. 

Створені дніпровським виробником і придбані містом за програмою підтримки, яку мерія ухвалила чи не першою в країні. 

За цією партією буде ще більше. Так само, як і легковиків, вантажівок, рацій, тепловізорів, решти безпілотників, зенітних ліхтарів і всього того, що ми щотижня доправляємо нашим Силам оборони на передову.

З любов’ю від всіх дніпрян, - написав Філатов.

Нагадаємо, раніше ми писали: Захисник з Дніпропетровщини зізнався, хто псує амуніцію та відбирає у бійців їжу прямо в окопах