12-ка роботі Бориса Філатова від екоактивістів

Активісти, волонтери, вчені, викладачі вищих навчальних закладів з гордістю відзначають, що Дніпро — чи не єдине місто в країні, де влада чує та підтримує ініціативи активних містян.

Екоспільнота нині сміливо дивиться в майбутнє, адже знає — об’єднавши зусилля можна змінити своє місто на краще. Навіть попри те, що центральна влада не передає місцевому самоврядуванню екологічний контроль.

«Мер Філатов чує наші пропозиції. Ми бачимо, що йому небайдуже, адже він робить усе, щоб люди могли втілити свої проєкти, котрі бережуть довкілля», — наголошують екоактивісти.

У місті оновлюють сміттєприбиральну техніку, контейнери, також встановлено чимало урн. А в школах міста поступово прищеплюють екологічну свідомість.

«Екологічні заходи потрібні для міста та області, адже багато років відбувався екологічний пресинг. Потрібен діалог між владою, бізнесом і громадою. Нині це є. І це — прекрасно», — розповів заступник голови обласної ради, начальник управління з питань екології, енергоефективності та "зеленої" економіки Олексій Ангурець.

Крім цього, протягом року в Дніпрі ведеться екологічний моніторинг повітря. Дослідження такого масштабу не проводяться в інших містах України. Цей поєкт профінансовано з місцевого бюджету. Його почали, зокрема, після численних звернень громадян — адже мер Філатов дослухається до звернень городян.

«Тільки у спільній праці органів місцевого самоврядування з громадськістю можна досягти якісних результатів. Лише там, де люди докладають власних зусиль та проявляють ініціативу, тільки там може бути розвиток», — наголошує перший директор департаменту парків та рекреації Максим Музика.

Місто знаходить спільну мову з заводами і підприємствами по екологічному переоснащенню. Відповідні меморандуми укладені з Придніпровською ТЕС, заводом «Потоки». Також за сприяння Бориса Філатова ведуться перемовини і з іншими промисловими гігантами в Дніпрі.

mg_0342-1

Директор департаменту екологічної політики ДМР Олег Семенко наголошує, що нині у Дніпрі чимало проєктів, що є знаковими для України.
Так, у рамках програми озеленення міста та декадника «Дніпро квітучій» планують висадити 25 тис. дерев і кущів.

Хочу подякувати, що зібралися на цей саміт у таких непростих умовах. Я дуже радий, що в місті так багато людей, яким небайдуже майбутнє рідного міста, доля його екології», - наголосив він.

Читайте также Волшебный ноябрь: удивительные кадры из парка Зеленый Гай в Днепре (Фото).