У Дніпрі напередодні відкриття XXXII Літніх Олімпійських ігор у Токіо-2020 провели святкове підняття прапору НОК

Біля Олімпійського будинку сьогодні замайорів прапор Національного олімпійського комітету: традиція у такий спосіб підтримувати учасників найбільш масштабної спортивної події існує давно. Стяг підняли олімпійські чемпіони Ігор Матвієнко та Катерина Тарасенко.

«Сьогодні ми підняли прапор Національного олімпійського комітету, аби таким чином показати свою єдність і висловити підтримку членам національної збірної, які під синьо-жовтим стягом боротимуться за медалі на олімпійських аренах в Японії. Дніпропетровщину представляють спортсмени, які вже досягли грандіозних висот. Тому ми не маємо жодних сумнівів, що їхніми виступами захоплюватиметься увесь світ і наша національна скарбничка олімпійських нагород поповниться новими відзнаками», – розповіла директорка КЗ «Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності» Діна Міфтахутдінова.

Цьогоріч Україну на найголовнішому старті Планети представлятимуть 158 олімпійців у 30 дисциплінах. Девятеро з них - спортсмени Дніпропетровщини, які виступатимуть у таких видах спорту: легка атлетика, бадмінтон, теніс, фехтування та плавання.

!_MG_9157

«Створювати можливості для якісних тренувань та стимулювати молодь долучатись до спорту – важливе завдання. Дніпропетровська обласна рада докладає всіх зусиль, аби наші спортсмени стали провідниками популяризації спорту та стимулом залучення молоді до фізичної культури! Дуже хотілося б, щоб прикладом наших олімпійців надихалося молоде покоління і спортивна сім'я Дніпропетровщини поповнювалася б новими іменами», – зазначила депутатка Дніпропетровської обласної ради від партії «Слуга народу» Валерія Світла.

Після підняття прапора олімпійський чемпіон 1976 року у Монреалі Юрій Зайцев передав олімпійський вогонь молодим спортсменам, які символічно пронесли факел навколо стадіону.

!_MG_9128

Після чого відбувся телеміст із Японією: кандидатка до Комісії атлетів Міжнародного олімпійського комітету Анастасія Коженкова, яка нині знаходиться у Токіо, розповіла про настрій української збірної.