22-річний сержант Маханьков тепер у небесному війську. Дніпропетровщина втратила вірного захисника

Біль безкінечних втрат: війна обірвала життя криворізького нацгвардійця Михайла Маханькова. Шкільну родину Кривого Рогу сколихнула трагічна звістка. Під час виконання бойового завдання з захисту українців від зазіхань російських терористів загинув Михайло Маханьков. Про це повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на сторінці гімназії №4 у Facebook, випускником якої був захисник.

Кривий Ріг та вся Україна втратили ще одного свого вірного та мужнього сина. Війна забрала життя Михайла Маханькова. Захисник служив у лавах Нацгвардії з 2020 року. Побував на навчанні у Великій Британії, мав звання сержанта.

Життя Героя обірвалося 23 серпня у День Державного прапора, за який так самовіддано воював криворіжець. Без рідної кровинки на цьому світі залишилася сестра воїна. 

22-річний сержант Михайло Маханьков відтепер – у небесному війську.

загинув Михайло Маханьков

Вічна пам'ять і слава воїну, який до останнього подиху самовіддано захищав свою Батьківщину та кожного з нас! Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій його душі!», - йдеться у повідомленні гімназії №4, яку свого часу закінчив полеглий захисник. 

У Михайла залишилася сестра. Батьки вже пішли у засвіти.  

Нагадаємо, раніше ми писали

Не змогли врятувати. На Дніпропетровщині провели в останню путь бійця, який воював з перших днів війни