Коммунальники працюють. Ситуація в Дніпрі з водою та теплом станом на 10 годину 24 грудня

Яка ситуація в Дніпрі станом на 24 грудня з комунальними благами. Інформація станом на 10:00 від Департамента благоустрою та інфраструктури м. Дніпро, передає Дніпровська панорама.

Станом на 10:00 всі котельні в роботі

За завданням міського голови Бориса Філатова наші комунальники з 06:00 ремонтують порив теплової мережі по вул. Князя Я. Мудрого (колишня Ленінградська).

На період проведення аварійно-відновлювальних робіт тимчасово припинено подачу тепла споживачам за адресами:
- вул. Кн. Я. Мудрого, 6 (5-поверхівка);
- вул. Кн. В. Великого, 34 та 36;
- 1 адмін. будівля.

оеп

Аварійні бригади роблять все можливе, аби швидше повернути людям тепло.

Також у Слобожанському у зв'язку з проведенням аварійних робіт по вул. Будівельників, буд. 20, припинено водопостачання за наступними адресами:

вул. Василя Сухомлинського, буд.40-72;
вул. 8 Березня, 13-30;
вул. Теплична, буд. 31- 37;
вул. Будівників, буд. 4-34.

Подачу води в оселі буде відновленно протягом дня.

Напередодні росія знову обстріляла один з енергетичних об’єктів ДТЕК. Пошкоджено обладнання, станція припинила генерацію електроенергії. Загинув співробітник підприємства, ще один дістав поранення. Це уже 21-ша терористична атака росії на енергетичні об’єкти ДТЕК. Після обстрілу енергетики розпочали роботи з відновлення роботи пошкодженого обладнання.

Міська влада тримає всі Ваші звернення щодо проблем з водопостачанням чи опаленням у Дніпрі на контролі. Всі міські служби працюють над тим, аби якомога швидше відновлювати подачу води чи опалення у випадку аварійних ситуацій.

Якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

(056) 732-12-12
(095) 732-12-12
(096) 732-12-12
(073) 732-12-12

Не забувайте залишати контактні телефони.

Сьогодні 304 день повномасштабного вторгнення росії в Україну. Наш ворог підступний. Будьте пильні. У разі повітряної тривоги прослідуйте в укриття чи дотримуйтеся правила двох стін. У разі потреби звертайтеся до Пунктів незламності. Їх адреси можна знайти на мапі: https://nezlamnist.gov.ua

Завчасно визначте місце розташування найближчого до вашої оселі.

nezlamnist.gov.ua (https://nezlamnist.gov.ua/)

ПУНКТ НЕЗЛАМНОСТІ

Місце твоєї безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла.