Новий асфальт та безбар’єрний доступ. Аварійні ремонти у дворах Дніпра роблять швидко та якісно

У дворі будинків 18-А та 18-Б по вул. Полігонній знімають старий асфальт та демонтують височенні бордюри. Тут ведеться аварійний ремонт прибудинкової території, повідомляє Дніпровська панорама з посиланням на міську раду.

«Мамі з візочком не проїхати, нам - пенсіонерам - вічно ями обходити треба було. Вже зовсім двір поганий був», - пригадує місцева мешканка Любов Холкіна.

З проханням привести до ладу прибудинкову територію місцеві звернулися до мера Дніпра Бориса Філатова. Експертна комісія визнала ділянку аварійною. Ремонт стартував у середині жовтня.

ремо

«Станом на сьогодні виконуються роботи із встановлення нового бордюрного каменю із пониженням до рівня проїзної частини навпроти під’їздів. Після цього буде улаштовано нове асфальтне покриття. Загальна площа робіт складає 1,5 тис.кв.м», - коментує хід робіт Дмитро Коробов, начальник управління інфраструктури департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

ремонт1

«Спасибі ремонтній бригаді, спасибі, що нас почули у мерії. Тепер у дворі всім буде зручно, безпечно і красиво », - ділиться емоціями Любов Холкіна, місцева мешканка.

За сприятливих погодних умов роботи у дворі будинків 18-А та 18-Б по вул. Полігонній планують завершити вже за місяць.

ремо1

Нагадаємо, раніше ми писали

Хороші новини. Верховний суд поставив крапку у справі про аеропорт Дніпра