Працюють цілодобово. Ситуація в Дніпрі з водою і теплом на 6 годину ранку 1 січня

Дніпровська міська влада доповідає оперативну інформацію про ситуацію у Дніпрі станом на 1 січня 06:00, передає Дніпровська панрама.

Скільки було тривог за минулу ніч

Ніч у Дніпрі минула без обстрілів. Протягом ночі було 3 повітряних тривоги загальною тривалістю 3 години 15 хвилин.  

Комунальні служби інформують   

За минулу добу, 31 грудня, завдяки напруженій роботі комунальних служб було усунуто 43 засмічення на мережах водовідведення, а також ліквідовано 10 пошкоджень на мережах водопостачання. 
 
За завданням міського голови Дніпра Бориса Філатова комунальні служби забезпечені всією необхідною технікою та матеріалами для якісного та швидкого виконання аварійних та поточних ремонтів на мережах водопостачання, водовідведення та теплопостачання.  
  
Станом на 6:00 аварійна бригада КП «Дніпроводоканал» завершила ремонт на мережах водопостачання за адресою Запорізьке шосе, 38. Водопостачання відновлено в усіх будинка, де воно було тимчасово відсутнє: 
- Запорізьке шосе, 28;  
- Запорізьке шосе, 38; 
- пров. Джинчарадзе, 4. 

Ситуація з водою у Дніпрі

Станом на 6:00 водопостачання є у всіх мешканців Дніпра. Всі підвищувальні насосні станції працюють. 
 
Станом на 6:00 всі районні та будинкові котельні КП «Теплоенерго», які вчора були превентивно відключені від електропостачання (у зв’язку з ракетною загрозою) приватними енергопостачальними компаніями, відновили свою роботу. Працюють стабільно та забезпечують населення Дніпра теплом. 

Як працюють котельні у Дніпрі

Стабільно забезпечують теплопостачання в оселі дніпрян і всі котельні КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс-Дніпро». 
 
Наразі через аварійну ситуацію на мережі теплопостачання без опалення знаходяться мешканці будинків на проспекті Олександра Поля, 117 та 119-б (два під'їзда).  
 
Також через аварійну ситуацію зупинено роботу тепло-розподільчого пункту на ж/м Тополя-1. Через це мешканці цього житломасиву тимчасово залишилися без опалення. 
 
Комунальні служби роблять все необхідне, аби вирішити ці проблеми та повернути людям теплопостачання. 
 
Міська влада тримає ситуацію з теплопостачанням та водопостачанням у Дніпрі під контролем. Всі проблемні ситуації вирішуються якомога швидше, аби забезпечити повноцінне надання комунальних послуг дніпрянам.

Куди звертатись, якщо виникли проблеми з водою і теплом 

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:  
(056) 732-12-12  
(095) 732-12-12  
(096) 732-12-12   
(073) 732-12-12  

ГРОМАДСЬКА РАДА ІНФОРМУЄ  

Як повідомив голова Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан, 31 грудня у його Телеграм-канал надійшло більш ніж 1500 звернень від дніпрян. 
 
Така кількість повідомлень була викликана анонсованою новорічною ракетною атакою росії на українську енергосистему. Через це за командою Укренерго після 12 години дня були задіяні превентивні відключення електропостачання в містах України, зокрема і у Дніпрі. Загалом у Дніпрі та області було відключено близько 230 тисяч абонентів.  

Через знеструмлення підстанцій не вийшов на технічні рейси електротранспорт. У зв’язку зі знеструмленням деяких підвищувальних насосних станцій у місті спостерігалися перебої з водою. 
 
Біля 19:30 Укренерго повідомило, що підключить усі об'єкти без обмежень десь за півтори години. 
  
Повідомлень про масштабні аварії, ризик яких існує після масштабних відключень електроенергії, від містян наразі не надходило. 
 
Також було щонайменше три ймовірні аварійні ситуації у будинках (вибило фазу, «щось бахнуло у трансформаторі»). 
 
Сподіваємося, що дніпряни, завдяки неймовірним зусиллям міської влади та героям-комунальникам, зустріли Новий рік зі світлом, водою і теплом!   

Міські служби працюють цілодобово

Місто нікого не залишить у біді. Міські служби працюють цілодобово.

Звернутися у Телеграм-канал голови Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадія Корбана можна за посиланням: https://t.me/korbanofficial/ або поштою [email protected].  
  
Заявки щодо проблем з теплопостачанням чи водопостачання можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:  
(095) 816-39-11  
(093) 261-32-25  
(063) 402-79-56  
(063) 681-61-82  
(068) 638-28-48 
  
Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Нагадаємо, раніше ми писали

Коммунальные службы Днепра работают над восстановлением подачи воды и тепла: ситуация в городе на вечер 31 декабря