Прогноз позитивний: на початку 2024 року українців чекає зниження ціни на деякі овочі

У першій половині 2024 року в Україні може відбутися зниження цін на популярну категорію продуктів. Відповідні умови в країні вже активно створюються. Деталі розкрив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький в ефірі інформаційного телемарафону, пише Дніпровська панорама, посилаючись на Знай.ua.

Прогнозується, що навесні в Україні можуть знизитись ціни на овочеву продукцію. Крім сезонного фактора, цьому додатково сприятиме ефект від грантової програми для власників теплиць.

Тарас Висоцький зазначив, що у 2023 році активно видавалися гранти і по країні збільшується кількість теплиць. Це дасть свої плоди та зробить овочі доступнішими для простих українців.


Звичайно, це вплине позитивно та трохи нівелює різкі цінові перепади між сезонною та тепличною продукцією, - вважає чиновник.

Також додатковий ефект матиме зниження імпорту тепличних овочів. Цінники не так сильно залежатимуть від перетину кордону та валютних ризиків.

 
Тепер продукт не так залежатиме від перетину кордону та валютних ризиків, буде ближче до споживача. Що має вплинути на зменшення середньозваженої ціни тепличних овочів, - зазначив Тарас Висоцький.

Нагадаємо, раніше ми писали: Добре вродила: у Дніпрі продовжує дешевшати гречка, ціни вас здивують