Протягом ночі у Дніпрі аварій на мережах водопостачання не зафіксовано

Підприємства критичної інфраструктури Дніпра працюють стабільно, комунальники цілодобово працюють, аби жителі міста отримували необхідні послуги. Протягом ночі у Дніпрі аварій на мережах водопостачання не зафіксовано, повідомляє Дніпровська панорама, посилаючись на інформацію міської ради.

Станом на 06:00 на підвищувальних та насосно-фільтрувальних станціях знеструмлення відсутні.

Напередодні бригади КП «Дніпроводоканал» очистили 10 засмічень на мережах водовідведення, а також усунули 6 пошкоджень на мережах водопостачання.

Сьогодні комунальники також будуть проводити роботи з очищення засмічень на мережах водовідведення, а також усуненні пошкоджень на мережах водопостачання.

Вони проходять без відключення водопостачання.

Нагадаємо, бригади КП «Дніпроводоканал» оперативно працюють за заявками містян, що надходять до «Контакт центру» Дніпровської мерії. 

Зокрема, аби швидко виявити місця протікання на водоводах у розпорядженні комунальників виїзна лабораторія з пошуку пошкоджень на мережах.

Фахівці з контролю вимірювальних приладів за допомогою автоматики швидко виявляють місця протікання.

Бригади КП «Дніпроводоканал» та комунальних підприємств міста в разі потреби готові оперативно взятися до ліквідації пошкоджень, а також до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також пошкоджень на мережах водопостачання. 

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Куди звертатися для вирішення проблем

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на постійному контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені комунальними послугами.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:   

(056) 732-12-12

(095) 732-12-12   

(096) 732-12-12    

(073) 732-12-12

Заявки щодо проблем з теплопостачанням чи водопостачання можна також залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:   

(095) 816-39-11   

(093) 261-32-25   

(063) 402-79-56   

(063) 681-61-82   

(068) 638-28-48 

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово. 

Залишити заявку можна в коментарях: https://t.me/korbanofficial/

Раніше ми писали: Світлий (Поливаний) понеділок. Традиції другого дня великодніх свят