Роботи тривали 12 годин. У Дніпрі комунальники відновили подачу тепла (Адреси)

Підсумки доби 24 грудня повідомляє Департамент благоустрою та інфраструктури м. Дніпро, передає Дніпровська панорама

Наскільки можливо оперативно і якісно виконувати роботи з вирішення комунальних проблем городян – таке завдання поставив міський голова Дніпра Борис Філатов усім міським службам.

Аварійні служби міста сьогодні виконали чимало робіт на різних об’єктах.
Зокрема, від 06:00 ранку велись аварійно-відновлювальні роботи по вул. Князя Ярослава Мудрого.

Роботи тривали 12 годин. Наразі в оселі жителів на вул. Князя Я. Мудрого, 6, вул. Князя В. Великого, 34 та 36, а також в 1 адмін. будівлю уже повернулося тепло.

Всього декілька годин знадобилося ремонтним бригадам аби завершити аварійні роботи по вул. Софії Ковалевської, буд. 50.
Жителі вул. Калинова, буд. 64-80, вул. Софії Ковалевської, буд. 49-63 та вул. Василя Макуха, буд.1-11 з водою.
З 18:00 години відновлено водопостачання і по вулицях:

-Россі;
-Антіна Синявського;
-Сурсько-Литовська;
-Штрауса;
-Супутника;
-Молодості.
Безперебійна робота аварійних бригад КП «Дніпроводоканал» дозволила протягом кількох годин завершити ремонтні роботи й у с. Новоолександрівка по вул.Садова, буд.37. У домівках жителів Садової та Солов’їної подачу води відновлено о 15:00.

Швидко впоралися комунальники і у сел. Олександрівка по вул. Степова, буд. 20 . Подачу води в оселі жителів також відновлено за декілька годин.
Завершено аварійні роботи і у Слобожанському по вул. Будівельників, буд. 20, водопостачання відновлено за наступними адресами:

вул. Василя Сухомлинського, буд.40-72;

вул. 8 Березня, 13-30;
вул. Теплична, буд. 31- 37;

вул. Будівників, буд. 4-34.

На мережах водовідведення сьогодні було зареєстровано і взято у роботу 46 заявок, на мережах водо забезпечення – 51 одна заявка. Роботи поки тривають на 10 об’єктах.

Через відключення електроживлення ДТЕКом зупинено підвищувальну насосну станцію(ПНС). Отже, припинено водопостачання за адресами:

вул. Миколи Міхновського, буд.2-31;
пров. Фестивальний, буд.1-31;
просп. Миру, буд. 1-95;
вул. Березинська, буд. 22-61;
вул. Генерала Захарченко, буд. 1-15;
пров.Вільний,буд. 2-12;
вул.Усенко, буд. 1-23;
вул.Донецьке шосе, буд. 97-137.

Водопостачання за цими адресами подадуть одразу після подачі живлення.

З 17:30 ДТЕКом знеструмлено тепло-розподільчий пункт( ТРП) на вул. Янтарній, Фабрично-Заводській, по пров. Крушельницької та Фестивальному. Без енергозабезпечення будинкові котельні по вул. Універсальній, Передовій, Кільченській, Редутній.

Також з 17:30 ДТЕКом було відключено живлення у результаті чого вимкнувся тепло-розподільчий пункт на вул. Старочумацька (Байкальська). Подачу тепла буде відновлено після подачі електроенергії.

З 18:20 ДТЕК та ЦЕК знеструмлені будинкові котельні по пр. Д. Яворницького, вул. Старокозацькій, вул. Воскресенській, вул. Троїцький та вул. Св. Хороброго. А також на пл. Мостова, вул. Старомостова, вул. Вокзальна, вул. Пастера, вул.Кн. Ольги, вул. Чапленко та пр. Л. Українки, вул. Майдан Озерний. Теполо-розподільні пункти (ТРП) зупинені і по вул. М. Шнеєрсона і вул.В. Антоновича.

Котельні по вул. Робочій, вул. Каверіна та тепло-розподільний пункт (ТРП) по вул. Нац. Гвардії без енергозабезпечення з 18:15.

Станом на 18:30 ДТЕК та ЦЕК знеструмлено і три котельні Центрального району. Без тепла 31 будинок всього, а саме: пр. Поля-17 будинків , вул. Новосільна -13 будинків, Полєтаєва 1 будинок.

Всі районні котельні в роботі, напругу на вищезазначені об‘єкти повинні подати найближчим часом.

І у зв’язку з аварійною ситуацією на магістральному трубопроводі D500 припинено подачу теплоносія на ж/м Придніпровськ. Ремонтні бригади роблять усе можливе, щоб відновити подачу тепла жителям житлового масиву протягом доби.

КП «Теплоэнерго» та КП «Коменергосервіс» тримають на контролі кожен об’єкт, аби жителям мікрорайонів можна було якнайшвидше відновити подачу тепла.

Протягом сьогоднішнього дня служби міста наполегливо працювали аби оперативно завершити роботи по вул. С. Ковалевської. Будинкові котельні і теплопункти відновили роботу за наступними адресами:

-вул. Толстого;
-вул.Сірко;
-Зап. Шосе;
-вул.Панікахи;
-вул. Гоголя;
-вул. Жуковського;
-вул.Шевченко;
-вул.Єфремова;
-пр. Д. Яворницького;
-вул. Телевізійна;
-вул.Севастопольська;
-узвіз Крутогірний;
-вул.Архітектора О. Петрова.

Також після подачі живлення від ДТЕК та ЦЕК на тепло-розподільчі пункти (ТРП) на ж/м Тополя-1 та котельні відновлено подачу тепла за адресами:

вул. Є. Коновальця,
- М. Магомаєва,
- Вул. Героїв Крут,
- ст. Лоцманська,
- вул. Вернадського,
- вул. Жуковського,
- вул. І. Акінфієва,
- вул. В. Вініченка.

Також протягом дня наші комунальники відремонтували ліфт на ж/м Тополь -2, будинку 32. Звільнили з підйомника людей на вул. Янтарній, 84.

А ще повернуто вкрадену щитову по вул. Бельгійській, 1. Про цю крадіжку повідомили мешканці будинку. Злодіїв вдалося знайти.

Міська влада тримає всі Ваші звернення щодо проблем з водопостачанням чи опаленням у Дніпрі на контролі. Всі міські служби працюють над тим, аби якомога швидше відновлювати подачу води чи опалення у випадку аварійних ситуацій.

Якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

(056) 732-12-12
(095) 732-12-12
(096) 732-12-12
(073) 732-12-12.

Не забувайте залишати контактні телефони.

304 доба повномасштабного вторгнення Росії в Україну завершується. Наш ворог підступний. Будьте пильні. Протягом дня кілька разів лунала сирена. У разі повітряної тривоги обов’язково прослідуйте в укриття чи дотримуйтеся правила двох стін. У разі потреби звертайтеся до пунктів незламності. Їх адреси можна знайти на мапі: https://nezlamnist.gov.ua Завчасно визначте місце розташування найближчого до вашої оселі.
Всім тихої ночі.