У центрі Дніпра ремонтують аварійну колію: зміни руху транспорту та коли завершать роботи

У Дніпрі тривають ремонти аварійних трамвайних переїздів та колій. Через це на деяких ділянках міста змінено рух громадського транспорту. Про це повідомляє Дніпровська панорама.

ремонт колії.jpg1

Ремонтні роботи киплять у самому центрі Дніпра, де курсує популярний  трамвайний маршрут № 1. На перехресті проспекту Д. Яворницького та вулиці М. Грушевського  замінюють аварійну колію, адже востаннє ремонт виконували ще у 2005-му.


Довжина ремонтної ділянки 167 м в одноколійному вимірі, з яких 58,5 м будуть вкладені широкоплощинними плитами, а 108,5 м будуть на залізобетонних шпалах. Тут доволі жвавий рух транспорту, тому вирішили робити ремонт саме за такою технологією. Наразі тривають підготовчі роботи – зробили котлован, й завтра вже робитимемо щебеневу подушку, щоб укладати широкоплощинні плити. Задіяні 17 робітників та 8 одиниць техніки, – розповідає представник підрядної організації Олег Савченко.

Роботи планують завершити 15 грудня. Рух на цій ділянці перекритий до 4 грудня, громадський транспорт курсує зі змінами. Тож водіїв та пасажирів просять враховувати зміни, стежити за дорожніми знаками та обирати альтернативні маршрути.

У зв'язку з перекриттям руху на перехресті вулиці В'ячеслава Липинського та проспекту Дмитра Яворницького дозволено при з'їзді з Нового мосту рух вулицею Володимира Великого до вулиці Володимира Мономаха та здійснення лівого повороту на даному перехресті.

ремонт колії.jpg4ремонт колії

Детальніше про зміни можна почитати тут.

Також триває ремонт трамвайного переїзду на перехресті вулиць Павлова та Академіка Белелюбського. Задля виконання робіт призупинили рух трамвая № 19. Для зручності  пасажирів був введений комбінований квиток "Трамвай № 19 – Метро".


Тут була аварійна ділянка, й підприємство вирішило провести ремонт. Роботи виконуються без перекриття руху автомобільного транспорту, – каже головний інженер КП "Дніпровський електротранспорт" Володимир Легкий.

За словами начальника ремонтно-будівельного управління КП "Дніпровський електротранспорт" Ігоря Погорєлова, на цій ділянці замінять 137 метрів трамвайних колій, будуть вкладені 60 м залізобетонних плит на самому переїзді та 77 метрів – на класичних дерев’яних шпалах.

На цій ділянці ремонт триватиме до 27 листопада.

ремонт колії.jpg2

Нагадаємо, раніше ми писали, що Дніпроводоканал зробив важливу заяву по сплаті за воду.