У Дніпрі лікарі не гаяли жодної хвилини і врятували ногу пораненому Михайлу (Фото)

Життя ще одного бійця, який боронить нашу землю, врятували в Дніпрі. Це молодий захисник України, 28-річний Михайло ( ім‘я змінено) має і свою важку історію порятунку, повідомляє Дніпровська панорама. 

Кожна історія війни — це чиясь зламана доля, знищена домівка та покалічене життя… 

Від початку війни Михайло приєднався до лав захисників України, боронив нашу землю та героїчно виконував свій обов‘язок. Аж до того страшного дня… Під час запеклого бою він потрапив під артобстріл. Уламки снаряду потрапили в ногу. Зачепило стегно та повністю перебило кістку. Нога втратила опору і майже бовталась.

Нестерпний біль одразу прошив тіло і не залишав його ні на хвилину. Першу допомогу надали у шпиталі, але операцію так і не провели. Лише наклали шину та перев‘язали ногу. Тільки так вона і трималась. У супроводі шаленого болю він ледь протримався до Дніпра. Хлопець просто кричав від болю і майже втрачав свідомість.

Пізно ввечері потратив до міської лікарні №4. Лікарі не гаяли жодної хвилини та робили все, щоб врятувати ногу. І впорались. Досвідчені хірурги провели складну операцію, дістали уламки та встановили апарат для фіксації перелому. Біль одразу залишив хлопця. Зараз він відновлює сили та загоює рани. Лікарі турбуються про його здоров‘я, а піклуванням оточує сім‘я. Родина Михайла постійно знаходиться поряд. Він вже разів сто сказав «Спасибі» своїм рятівникам. А лікарі лише всміхаються і продовжують робити свої героїчні вчинки.

кс

кс1

Нагадаємо, раніше ми писали

В больницу его доставили без сознания. В Днепре продолжают спасать раненых (Фото)