У Дніпрі розробили унікальний безкоштовний проєкт для дистанційного навчання дошкільнят. Як отримати доступ до 300 ігор та аудіокниг

У Дніпрі презентували унікальний масштабний цифровий проєкт «Дошкільнятко», який  містить понад 300 розвивальних ігор та аудіокниги. Його розробили для навчання та розвитку дітей до 7 років. Заняття розбиті по тематиках: довкілля, соціум, мистецтво, математика та мовлення. Про це повідомляє Дніпровська панорама.

проєкт Дошкільнятко3

Платформа є повністю безкоштовною, не містить реклами. Програма навчання затвердженна Міністерством освіти та науки. У нас є ціль зробити Дніпро цифровим та диджаталізованим містом, тож ми вважаємо, що починати потрібно з дошкільних закладів освіти. Сьогодні ми презентуємо проєкт «Дошкільнятко» керівникам закладів дошкільної освіти, аби вони впроваджували цей проєкт у своїх садочках, - розповів Артем Трапезніков, директор КП «Цифрова трансформація і автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро»» ДМР.

Одна з гостей презентації - переможниця проєкту «Супермама» Вікторія Лущинська. Її діти вже давно переросли навчальну програму «Дошкільнятко». Молодшій донці 14 років, старшій – 25. Жінка каже, що прийшла, бо очікує онуків і отримана інформація обов'язково знадобиться в майбутньому. 

Я переконана, що за цифровими технологіями, онлайн-навчанням майбутнє. І знайомство з цифровим світом через «Дошкільнятко» буде корисним для дітей. Вони з одного боку в ігровій формі розвиватимуться та навчатимуться, з іншого вчитимуться користуватися електронними пристроями, — упевнена Вікторія Лущинська. 

Для зручності та систематизації навчального процесу програма поділена на місяці. Якщо малеча впоралася з усіма завданнями місяця, їй відкривають наступний рівень. Заняття поступово стають складнішими щомісяця. Вони розроблені відповідно до навичок дітей у певний період навчання. Ознайомитись з порталом «Дошкільнятко» можна за цим посиланням. Для реєстрації необхідно вести своє ім’я, прізвище та адресу електронної пошти.

проєкт Дошкільняткопроєкт Дошкільнятко1проєкт Дошкільнятко2

Нагадаємо, раніше ми писали, що мешканців Дніпра закликають убезпечувати себе на дорогах світловідбивачем на одязі, який працює на 250-300 метрів.