У Дніпрі вже виконали більше ніж 70 % аварійних заявок на ремонти під’їздів

У Дніпрі тривають оновлення під’їздів багатоквартирних будинків. Перед холодами вже виконали понад 70 % аварійних заявок, які надходили від мешканців. Про це повідомляє Дніпровська панорама.

ремонт1ремонт2ремонт5

Триває і ремонт під’їздів п’ятиповерхівок по просп. Петра Калнишевського, 52 та 61.

Ми зараз оновлюємо стіни: очищали їх, проводили спеціальну обробку й нині на фінішній прямій. Далі встановимо вікна та ергономічні металопластикові двері, – розказує підрядник Олег Шпирка.

Чекає на оновлення Олена Миколаївна. Жінка живе у будинку по просп. Петра Калнишевського, 61 з початку його зведення.

На моїй пам’яті років з 30 не було ремонту ніякого. У жахливому стані були під’їзди. Ми написали колективне звернення, описали проблему й після розгляду місто взялось за роботу. Вважаю, що тепло буде після оновлення вікон та вхідних дверей до під’їзду, - поділилася пані Олена.

ремонтремонт4

З початку 2023 року комунальники виконали ремонт під’їздів із заміною вікон на нові з енергозбереженням та других металопластикових дверей при вході до під’їзду у 89 багатоквартирних будинках. Встановлення нових металопластикових конструкцій зберігає тепло у під’їздах та у квартирах відповідно. Усі роботи проводять виключно за заявками мешканців, - підкреслив представник департаменту житлового господарства ДМР Єгор Худяков.

Ремонти у під’їздах по просп. Петра Калнишевського, 52 та 61 планують завершити до кінця місяця.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі відкрили нове укриття на 150 квадратних метрів, яке відповідає усім нормам.