Як працевлаштуватись у Дніпрі. УДУНТ допомагає знайти роботу

На кафедрі машинобудування українського державного університету науки і технологій на базі технічної лабораторії Industry 4.0. для слухачів Дніпровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості з 23 листопада по 22 грудня 2022 р, повідомляє Дніпровська панорама.

Проведено навчальний курс «Робота та програмування верстатів з числових програмним керуванням. Лазерне різання та 3D друк».

вот

Лабораторію створено в рамках реалізації проекту "Посилення ролі ЗВО в промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0 в Грузії та Україні (HEIn4)" 609939-EPP-1-2019-1-BE-EPPKA2-CBHE-JP

вот2

Слухачі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості прослухали серію навчальних занять. Ведучими викладачами кафедри прочитано ряд дисциплін, зокрема:

1)    Основи технології конструкційних матеріалів та машинобудування.

2)    Ескізи та моделі для програмування верстатів з ЧПК.

3)    Основи програмування з ЧПК.

4)    Програмування у програмі MasterCAM.

5)    Симулятор верстата з ЧПК.

6)    Основи 3D друку та лазерного різання.

Обладнання лабораторії Industry 4.0 / HEIn4 дозволило наочно провести практичні роботи для обраних дисциплін та детально розглянути основні принципи роботи та налагодження сучасних верстатів з числових програмним керуванням, ЗD принтерів і лазерного гравіювального устаткування.

иг3

иг2

иг1

иг