Зі світлом і теплом: у Дніпрі працюють Пункти незламності

У Дніпрі, на базі шести районних адміністрацій, облаштували Пункти незламності. Сюди можна прийти на випадок зникнення електроенергії, тепла, води, повідомляє Дніпровська Панорама. 

11

У районній адміністрації Амур-Нижньодніпровського району встановили генератор. 

Сьогодні вже були у нас люди, які прийшли зігрітися, попити чаю. У нас є тепло, вода, можна підзарядити телефони, гаджети. Генератор у нас працюватиме стільки, скільки це буде потрібно. Паливом на перший період часу забезпечені, будемо закуповувати ще. Місця тут вистачить усім. У будівлі ще є актова зала, — розповів голова адміністрації Амур-Нижньодніпровського району Руслан Вишневецький. 

22

У Новокодацькому районі теж облаштували Пункт незламності на базі районної адміністрації. 

Теж облаштували місце  у будівлі райадміністрації під Пункт незламності. За відсутності електропостачання завдяки генератору тут є світло, можна заряджати телефони, випити чаю, закип’ятити воду. Зробили зону й для дітей. У нас можна зігрітися, оскільки маємо опалення від індивідуальної котельні, яка теж може працювати від генератора. Також тепло буде тут і завдяки електрообігрівачам. У будівлі плануємо облаштувати ще одну кімнату під Пункт незламності, — сказав голова адміністрації Новокодацького району Олег Денисенко. 

Співробітник адміністрації Новокодацького району Семен розповідає:

Коли вимикається світло, підключаємо до генератора кабельне живлення, переключаємо автоматику і світло знов з’являється. 

33

За словами співробітниці адміністрації згаданого району Олени Михайлівни, люди у переважній більшості бажають підзарядити телефони у Пункті незламності. Поки батьки це роблять, діти можуть погратися, помалювати. 
Водночас, зі слів голови адміністрації Шевченківського району Олега Дюткіна, у їхній Пункт незламності мешканці почали звертатися від учора:

Одночасно можемо прийняти до ста осіб. Тридцять підключень маємо для одночасного підзарядження гаджетів, за необхідності, можемо збільшити. 

Дніпрянка Світлана теж завітала до такого пункту на базі адміністрації Шевченківського району. 

На вході мені показали, де знаходиться Пункт незламномності. Запросили попити чаю, зігрітися, підзарядити телефон. У квартирі всю ніч не було світла. Добре і правильно, що у місті зробили такі пункти. Обов’язково розповім сусідам, — додала жінка. 

44

Нагадаємо, раніше ми писали: Дніпро власним коштом купує генератори, облаштовує Пункти незламності і будує укриття для стратегічних підприємств