Питання реконструкції стадіону «Авангард» у Дніпрі все ще відкрите (Відео)

У Придніпровську питання реконструкції легендарного стадіону «Авангард» залишається відкритим. Колись цей комплекс був втіленням слави та важливим місцем для громадського і спортивного життя Дніпра. Однак сьогодні він занедбаний. Яке майбутнє чекає на стадіон, розбиралися журналісти телеканалу ДніпроTV, передає Дніпровська панорама

Пусті трибуни, розбиті сидіння, доріжки та газони, покриті бур’яном. У такому стані зараз стадіон «Авангард». 

Грати у футбол тут не тільки важко, але і небезпечно.

Неможливо грати, поле все в пагорбах, воно дуже травмонебезпечне. Неодноразово падав зчісував ногу, було неприємно грати. Все в пилу.

Було б добре, якби його відреставрували, тобто ним зайнялися, бо це класна перспектива для того, щоб молодь нинішня дуже часто любить пограти у футбол і вона там займалася, - говорить футболіст медіакоманди «Svnheets» Данило Бондаренко.

Нове поле необхідне не тільки для професійного спорту, а й для повсякденних тренувань.  

Зараз ти туди приходиш просто поле на стільки сильно занедбане, що неможливо просто грати. Десь травою заросло, десь просто земля, купа пилу, просто неможливо дихати навіть. Якби ним реально зайнятися, то можна зробити не тільки футбольне поле для того, щоб у футбол грали, - вважає футболіст медіакоманди «Svnheets» Деніз Кьоз.

Цей стадіон не просто так вважають легендарним. Але зараз він, нажаль, забутий.

На цьому стадіоні дуже велика історія. Тут грали і відомі зірки і приїжджали і відомі тренери і навіть такі постаті, як Лобановський Валерій, тому в нього багата історія і для міста дуже важливий, - говорить дитячий футбольний тренер Павло Шевченко.

Чекає на реконструкцію і батько юного футболіста, каже: дуже незручно відвозити дитину за місто на тренування.

В нас немає тут зараз на цьому ж/м жодного стадіону де діти можуть тренуватись і іде реальний занепад Придніпровського футболу. Хоча є багато відомих футболістів, які тут тренувалися. Зараз щоб потрапити на тренування дитині її потрібно вести за 15-20км у місто. Це дуже незручно в Придніпровську проживає багато людей і багато дітей, які хочуть тренуватися, - каже батько юного футболіста Михайло Петренко.

Питання щодо реконструкції стадіону є відкритим. Остаточне рішення — за дніпрянами.

Детальніше - в сюжеті:

Нагадаємо, раніше ми писали: "По-багатому": у містечку Ківерці на Волині вирішили реконструювати стадіон за 150 мільйонів під час війни